Gamemax Case | CLAW 460 BK | Black | Mid-Tower | Power supply included No
- TootjadGamemax
- Mudel: CLAW 460 BK
- Saadavus: 5
-
90€
Gamemax Case | CLAW 460 BK | Black | Mid-Tower | Power supply included No
| All | |
| Draivilahtrid | 2 x 3.5", 2 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 551.00 mm |
| Gross weight | 14.60 kg |
| Gross width (mm) | 277.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid-Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 6.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6320.00 g |
| Plastic (No PET) | 1580.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | CLAW 460 BK |
| Tare weight (kg) | 7.90 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gamemax case claw 460 bk black mid-tower power supply included no, claw 460 bk, gamemax, korpused














